Motorola Edge Plus’ın Yeni Görselleri Ortaya Çıktı!

93

ABD’li teknoloji şirketlerinden Motorola’nın iddialı telefonlarından Motorola Edge+’ın yeni görselleri ortaya çıktı.

Geçmiş zamanın ses getiren telefonlarını piyasaya sunan ABD merkezli teknoloji şirketi Motorola, günümüzde de ses getirecek akıllı telefonları piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Aslında geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu Motorola Razr ile ses getirmeyi başaran şirket bu performansını yeni akıllı telefonu Motorola Edge+ ile sürdürmek istiyor.

Tüm dünyayı sarsan Koronavirüsü nedeni ile iptal edilen Mobil Dünya Kongresi etkinliğinde söz konusu telefon Motorola Edge Plus da tanıtılacaktı. Etkinliğin iptal edilmesinin ardından şirketten telefon ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat şimdi de telefonun görselleri Evan Blass tarafından ortaya çıkarıldı.

Evan Blas tarafından yayınlanan görsellere baktığımızda telefonun kıvrımlı bir ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Telefonun arka kamera kurulumu sol üst köşeye dikey olarak konumlandırımış. Kameraların yanında ise LED Flaşı görüyoruz. Bu arka kamera kurulumunda yer alan üç kameradan birinin 108MP çözünürlüğüne sahip olması bekleniyor. 6.7 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip olacağı söylenen telefonda 5000 mAh batarya yer alacak. Yine Motorola Edge + modelinin Snapdragon 865 işlemcisinden gücünü alması beklenmekte.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.