Motorola Edge ve Edge Plus Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

165

Köklü akıllı telefon üreticilerinden olan Motorola, yeni akıllı telefonu Motorola Edge Plus için yeni bir tarih verdi.

Dünyada hızla yayılmakta olan koronavirüs nedeni ile birçok şirket yeni modellerini tanıtamamış, ileri bir tarihe ertelemişti. Motorola da o şirketlerden biri. Şirket şimdi de beklenen Motorola Edge ve Edge Plus modelleri için beklenen tanıtım tarihini açıkladı.

Motorola Edge ve Edge Plus olacak şekilde iki model olarak karşımıza çıkacak olan telefonların özelliklerine değinecek olursak; Motorola Edge, gücünü Snapdragon 765G işlemcisinden, Motorola Edge Plus ise gücünü Snapdragon 865 işlemcisinden alıyor. 5G desteğini bünyesinde barındıran modeller 6.67 inç büyüklüğünde OLED ekrana sahip olacaklar. Yine her iki telefonun ön yüzünde 25MP çözünürlüğünde kamera yer alacak.

Telefonların arka yüzüne baktığımızda Motorola Edge modelinde 64MP ana arka kamera + 16MP ultra geniş açılı kamera + 8MP telefoto kamera yer alıyor. Edge Plus modelinin arka yüzünde ise 108MP çözünürlüğünde ana kamera + 16MP ultra geniş açılı kamera + 8MP telefoto kamera yer almakta. Yine farklı bir özellikten bahsedecek olursak Edge modelinde 4500 mAh barınıyor. Edge Plus modelinde ise 5000 mAh mevcut.

Kutularından Android 10 işletim sistemi ile çıkan telefonlar, şirket tarafından açıklanan bilgiye göre 22 Nisan 2020 tarihinde tanıtılacaklar.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.