Motorola Moto E Le Modeli Ortaya Çıktı

103

Cep telefonu kategorisinde köklü markalardan biri olan Motorola, akıllı telefon alanında da hizmet göstermekte olup, bu kez de Moto E Le modelinin sahip olduğu özellikler ve cihaza dair görüntüler ortaya çıktı.

Moto E Le modelinde gelen bilgilere göre 1570x720p ekran çözünürlüğü bulunacak yani telefon HD görüntü sunacak. Ekran boyutuyla ilgili şu an için net bir bilgi bulunmayan telefonda 3550 mAh bataryaya yer verildiği ortaya çıktı. Ürün yazılım tarafında ise Android 10 işletim sistemi ile kendisini gösterecek.

Yeni Moto E Le akıllı telefonu görünüşe göre fiyat performans tarafında iddialı bir model olacak. Cihazda Snapdragon 632 Le yonga setinin bulunacağı bilgisine ulaşıldı. Bu model, giriş segment yonga seti olan ve E6 telefonunda da bulunan Snapdragon 435’e nazaran daha iyi ve yeni bir işlemci.

Ürünün ortaya çıkar görüntülerine göre önünde damla çentik tasarım yapısı bulunacak ve arka kısmında çift kamera yer alacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.