Motorola One Fusion Telefonu İçin Beklenen Tanıtım Yapıldı

34

Motorola şirketini telefon dünyasının köklü markalarından biri olarak biliyoruz ancak akıllı telefon kategorisinde şu an Samsung gibi devlere karşı epey geride olduğu malumunuz. Yine de şirket giderek iddiasını artırma peşinde ve tanıttığı yeni Motorola One Fusion modeli ile de dikkatleri üzerine çekecek gibi gözüküyor.

Motorola One Fusion akıllı telefonunda 1600 x 720 p ekran çözünürlüğünde 6.5 inç büyüklüğünde LCD panel ekran yer alıyor. Sekiz çekirdekli Snapdragon 710 yonga seti ile çalışmakta olan telefon bu bağlamda 4G desteklememekte. 64 GB dahili depolama alanına sahip olan akıllı telefonun depolama kapasitesini 512 GB’a kadar artırmak da mümkün.

48 + 8 + 5 + 2 MP dörtlü sensörlü arka kameraya sahip olan akıllı telefonun ön kısmında ise 8 Megapiksellik çekim yapabilen çentikli kamera yapısı bulunmakta. 5000 mAh bataryaya sahip olan telefonda 4 GB RAM yer almakta.

Fiyatı ne kadar?

Açıklanana göre Motorola One Fusion akıllı telefonu 240 Dolar gibi cazip bir fiyattan gelecek. Bu bağlamda başarılı olabilecek akıllı  telefonlardan biri olduğunu söyleyebiliriz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.