Motorola One Fusion+ Telefonunun Tanıtımı Gerçekleştirildi

64

Bir süredir beklenen One Fusion+ modelinin tanıtımı yapıldı. Cihazın sahip olduğu teknik özellikler detaylı bir şekilde belli oldu. İşte ayrıntılar…

Motorola markasını cep telefonu dünyasında epey yakından tanımaktayız. Motorola One Fusion+ modeli de şirketin yeni akıllı telefonlarından biri olacak. Moto One Fusion+ çok yakında piyasaya sürülecek.

Telefonun sahip olduğu teknik özellikler yapılan tanıtımla birlikte ortaya çıktı. Buna göre cihazda 6.5 inç büyüklüğünde 2280×1080 piksel çözünürlüğünde ekran yer alacak. Mekanizmalı ön kamerası bulunan telefonda ekran kasa oranı da bir hayli agresif olup bu hususta kullanıcıya zarif bir telefon olduğunu hissettirecek.

Arka bölümünde 64 MP çözünürlüğünde kameraya sahip olan Motorola One Fusion + ‘nın Samsung destekli 64 MP çözünürlüklü lensine 8 MP ultra geniş açılı sensör, 5 MP makro sensör ve 2 MP derinlik sensörü eşlik ediyor. Telefonun selfie kamerası ise 16 MP çözünürlüğünde çekim yapıyor.

Telefon yazılım tarafında doğrudan Android 10 işletim sistemi ile kendisini gösterecek. 299 Avro fiyat etiketine sahip olan cihazda FM radyo alıcısı, 3.5 mm kulaklık girişi bulunacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.