Motorola One Vision Plus Telefonu Tanıtıldı

62

Motorola akıllı telefon kategorisinde yeni bir hamleyle daha karşımıza çıkıyor. Bu sefer de Motorola One Vision Plus akıllı telefonunun tanıtımını gerçekleştirdi.

Yeni Motorola One Vision Plus akıllı telefonunun sahip olduğu özellikler yapılan tanıtım ile birlikte belli oldu. Buna göre telefonda 6.3 inç büyüklüğünde 1080×2280 p çözünürlüğünde LCD IPS ekran bulunmakta.

Orta seviye işlemcilerden Snapdragon 665’e sahip olan Motorola One Vision Plus’ın arka kısmında 48 Megapiksellik ana kamera bulunuyor ve bu kamera f 1.79 diyafram açıklığında çekim yapıyor. Arka kameraya 16 Megapiksel + 5 Megapiksel sensörler eşlik ediyor. Telefonun ön yüzünde ise 25 Megapiksellik tek kamera bulunuyor.

Ağırlığı 188 Gram olan akıllı telefon su sıçramalarına karşı dayanıklı bir kasaya sahip. 18 W Turbo Charging desteği bulunan 4.000 mAh batarya sığdırılan telefon 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanı sunuyor. Cihazın depolama alanını harici depolama birimi ile 512 GB’a kadar artırmak da mümkün.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.