Motorola, Yeni One Macro Telefonunu Tanıttı

182

Cep telefonu dünyasında köklü markalardan biri olan Motorola, orta segment için One Macro ürünnüü piyasaya sürüyor. One Macro akıllı telefonunun tanıtımı gerçekleştirildi ve böylece sahip olduğu özellikler detaylı bir şekilde ortaya çıktı.

Yeni One Macro akıllı telefonunda HD çözünürlükte 6.2 inç boyutunda ekran bulunuyor ve bu ekran LCD panelle karşımıza çıkıyor. Cihazda tasarım olarak ise damla çentik yapısı kullanılmış böylece ekran kasa oranı konusunda daha iddialı olması sağlanmış.

Üründe bulunan damla çentik tasarımının içerisinde 8 MP çözünürlüklü f/2.2 diyafram açıklığına sahip kamera bulunmakta. Bu kamera cihazın selfie çekim fonksiyonlarını sağlamakta.

Telefonun arkasında ise 13 MP ana kamera yapısı bulunmakta olup bu yapıya 2 MP çözünürlüklü makro kamera ve 2 MP derinlik algısı sensörü eşlik etmekte. Cihaz Full HD çözünürlükte 60 FPS akıcılıkta video kaydı gerçekleştirebilmekte.

4 GB RAM 64 GB depolama alanına sahip olan telefonda Helio P70 işlemci bulunmakta. Orta segmente hitap eden bir performans sunan bu işlemciyle Motorola One modelinin de safını net olarak belli ettiğini belirtebiliriz.

Cihazda 4.000 batarya bulunmakta olup bu batarya size uzun süre şarj dolumu yapmadan rahatça kullanabilme imkanı sağlamakta.

Android One programıyla gelen ürün en az bir yıl ana güncellemelerden, en az iki yıl da güvenlik güncellemelerinden yararlanacak olup ilk etapta Hindistan üzerinde satışa çıkarılacak ve fiyatı 140 Dolar olarak belirlendi. Cihaz 24 Ekim tarihinde pek çok uluslararası pazarda kendisini gösterecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.