Mount Blade 2 : Bannerlord Tarihi Bir Başarı Yakaladı

57

Mount Blade : Bannerlord 2 yapımı geçtiğimiz günlerde Steam platformu üzerinden satışa sunuldu. Dijital mağaza Steam’de kısa sürede epey ilgi gören oyun, edinilen bilgiye göre yalnızca 100 dakika içerisinde 100.000 oyuncu tarafından oynandı.

Video oyunu kategorisinde strateji, orta çağ ve savaş temalı en belirgin yapımlardan biri olan Mount Blade serisi için Mount Blade 2 : Bannerlord çıktı ve çıktığı gibi sadece 100 dakika içerisinde 100.000 oyuncu tarafından oynandı.

Oyun ile ilgili yapılan 1.250 oyuncu incelemesinin ise yüzde 88 kadarı olumlu. Bu da oyunu oynayan büyük bir kitlenin memnuniyetle ayrıldığını, beklediklerine değdiğini gösteriyor. Henüz daha erken erişim sürecinde olan oyun, ilk olarak 2012 yılında geliştirilmeye başlanmıştı.

Şu an yüzde 10 indirimle birlikte 134,99 TL’den satışlarına devam etmekte olan Mount Blade 2 : Bannerlord ile ilgili önümüzdeki süreçte yeni başarı öyküleri de duyacağız gibi gözüküyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.