Mount & Blade Bannerlord 2 hakkında yeni görseller paylaşıldı

1268

Bannerlord 2 ile ilgili oyuncular artık umutsuz. Çünkü uzun zamandır beklenen bir oyun ancak hala çıkış tarihi dahi açıklanmadı. Bizim tahminlerimize göre oyun 2019 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. TaleWords tarafından da şimdi yeni bir tasarım görüntüsü paylaşıldı.

Görüntülerde bazı zırh tasarımlarına, yeni nesil Mount Blade zırh modellerine yer verildi.

Paylaşılan bu görüntüler oyuncuları tatmin etmedi. Pek çok oyuncu yayınlanan yeni görüntülerden memnun olmadı. Genel olarak oyunun hazırlanış hızı oyuncuları rahatsız ediyor gibi gözüküyor.

TaleWords politikası farklı

TaleWords ekibi daha önce çıkış tarihine ilişkin bir açıklama yapmış, oyun için şimdiden bir çıkış tarihi vermelerinin uygun olmadığını belirtmişti. Bunun gerekçesi olarak da kendilerini sıkıştırmak istemediklerini, zevkle oyunu geliştirmeye devam etmek istediklerini belirtmişti. Bu aslında pek çok oyuncunun gönlüne dokunan, yüreğini okşayan bir açıklamaydı ancak TaleWords’un işi bu kadar da uzatacağı kimsenin aklına gelmezdi.

Bakalım ilerleyen süreçte Mount & Blade serisi ile ilgili ne gibi gelişmeler meydana gelecek?
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.