Mount Blade : Bannerlord 2 Uzun Süren Bekleyişin Ardından Sonunda Çıktı !

194

Mount Blade serisi uzun süredir oyun dünyasında önemli yere sahip olup serinin merakla beklenen yeni projesi orta çağ , savaş oyunu Mount Blade : Bannerlord 2 uzun bir zamandır geliştirilmekteydi. Pek çok oyuncu uzun yıllardır Mount Blade : Bannerlord 2’nin çıkmasını bekliyordu ancak gel gelelim süren bekleyiş bir türlü sonlanmıyordu. En sonunda da korona virüsü salgını ortaya çıkınca oyunun açıklanan son çıkış tarihinin bir kez daha ertelenebileceği düşünülüyordu ancak öyle olmadı.

Merakla beklenen Bannerlord en sonunda çıkışını gerçekleştirdi. Az önce TaleWorlds tarafından çıkışa özel bir indirimle birlikte satışa sunulan Mount & Blade II: Bannerlord, 150 TL yerine indirimli bir şekilde 134,99 TL’den satın alınabilmekte. Eğer daha önce zaten satın aldığınız bir Mount & Blade oyununuz varsa o halde 119,99 TL’den alabiliyorsunuz. İndirimin geçerlilik süresinin ise 13 Nisan 2020 günü dolacağını belirtelim.

Dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından beklenen Bannerlord, en sonunda çıkışını yapmış oldu. Bakalım oyunla ilgili ilk oyuncu izlenimleri ne yönde olacak? Bu arada oyunun şu an Steam üzerinde erken erişim sürümü olarak kendisini gösterdiğini belirtelim. Steam üzerinden alınabildiği gibi TaleWorlds resmi internet sitesinden de alınabilmekte. Oyunla alakalı olarak şu an Steam sayfasında bir tanıtım oynanış videosu da canlı yayın halinde yayınlanmakta.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.