Mount Blade Oyunlarına Özel Yeni Bir İndirim Başladı

255

Steam üzerinde Mount Blade oyunları için özel bir indirim başladı. Bu indirim tüm Mount Blade oyunlarını veya sadece oynamadıklarınızı uygun fiyattan satın almanızı sağlıyor.

Mount Blade geliştiricisi TaleWords, Türk oyun şirketi olarak biliniyor. Mount Blade serisi de Türkiye’nin video oyunları alanında gururu diyebiliriz. Söz konusu seri için şimdi çok önemli bir avantaj başladı.

Mount Blade oyunlarına özel gerçekleştirilen yeni indirim ile birlikte Mount and Blade Full Collection paketi 23.79 TL’ye indi. Normal fiyatı 69.99 TL olan paket böylece tam yüzde 66 indirimle satılıyor.

Eğer Mount Blade oyunlarının bazılarını oynayıp bazılarını oynamadıysanız da yine oyunları tekli olarak indirimli fiyattan satın alabiliyorsunuz. Örneğin Mount Blade Warband yüzde 66 inhdirimle 10.19 TL’den satın alınabiliyor.

OKU:  Snapdragon 10x Bilgisayarlar İçin Geliyor

Kampanyanın geçerlilik süresi ise oldukça sınırlı. Cuma akşamına kadar devam edecek ve daha sonra Mount Blade serisi tekrar eski fiyatından devam edecek.İletişim için: emrebey@teknotechnic.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir