Mozilla VPN Servisini Test Ediyor

273

Mozilla Firefox tarayıcısı uzun süredir en popüler internet tarayıcıları arasında yer alıyor. İnternet tarayıcılarının başlıcaları Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera olup Mozilla Firefox, rakiplerine karşı daha iyi bir konuma yükselebilmek için yoğun çaba sarfediyor.

Bilindiği üzere Opera tarayıcısında dahili VPN uzantısı çalışıyor. Mozilla aynı yetiyi kendi tarayıcısına kazandırarak kullanıcı kaybetmek istemiyor. VPN servisleri, internet üzerinde daha özgür bir şekilde dolaşabilmeyi sağlıyor. Firefox Privte Network ismi verilen yeni servis, özellikle de kullanıcı gizliliği hususuna odaklandığını belirtiyor.

Firefox Private Network isimli VPN uzantısı şu an için Beta sürüm olarak kendisini gösteriyor. Test aşamasında olup yakın zamanda tam sürüm olarak çıkışını gerçekleştirecek.

Öte yandan Firefox Private Network hizmetinin farklı tarayıcılarda da kullanılma ihtimali söz konusu. Ancak bu tarayıcıların hangileri olduğu şu an için belli değil.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.