MSI Kavisli Monitörlerine Bir Yenisini Daha Ekledi

139

Teknoloji şirketlerinden MSI, yeni Optix G27C5 kavisli oyuncu monitörünün duyurusunu gerçekleştirdi. Böylece kavisli monitör serisine bir yeni ürün daha dahil etmiş oldu.

Duyurulan yeni Optix G27C5 kod adlı monitör genel itibariyle oyunculara yönelik bir cihaz. En belirgin farkı ise tazeleme hızı hususunda karşımıza çıkıyor. MSI bu üründe 165 Hz tazeleme hızı ve 1 ms tepki süresi sunuyor. Aynı zamanda AMD FreeSync desteğine de sahip olan monitör bu üç özelliği göz önüne alındığında tam bir rekabetçi oyuncu monitörü olarak dikkat çekiyor.

G27C5 monitörünün ekranı 27 inç büyüklüğünde ve cihaz VA panel kullanmakta ve en fazla Full HD çözünürlük desteklemekte. 1500R kavisli ekranı bulunan monitör böylece görüntünün oyuncu tarafından biraz daha iyi algılanabilmesine yardımcı olabilmekte. Özellikle oyunlarda sizi çevreleyen bir alan olması işinize yarayacak bir hadise.

Monitörün ülkemizde de satışa sunulması beklenmekte olup fiyatının ise 400 Dolar seviyesinde olacağı tahmin ediliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.