MSI Yeni Oyuncu Kulaklığı GH30 V2’yi Duyurdu

89

MSI şirketini oyuncu ekipmanları kategorisinde önemli markalardan biri olarak biliyoruz. Bu zamana kadar pek çok farklı oyuncu ekipmanı ile karşımıza çıkan MSI oyuncu kulaklığı kategorisinde de çeşitli ürünler sunmakta. MSI GH30 V2 modeli de buna gösterilebilecek yeni örneklerden biri.

Yeni GH30 V2 oyuncu kulaklığı 40mm neoedim ses sürücülerine sahip kablolu yapıda bir oyuncu kulaklığı olup, orjinal modelden biraz daha makyajlanmış bir şekilde karşımıza çıkıyor. Kulaklığın dış kısmında kırmızı renkli bir Lucky motifi bulunması tasarım tarafındaki temel farkı gibi görünüyor.

96 desibel gürültü seviyesine çıkabilen kulaklığın 32 Ohm impedans değeri bulunmakta olup 10-10kHz frekans değerleri tepkimesi sunmakta. Kulaklığın PC platformu için 2 uçlu bir jakı bulunuyor. Kablo uzunluğu ise 1.5 m olup dört boğumlu kulaklık girişi yer alıyor.

Genel olarak oyuncular düşünülerek tasarlanan GH30 V2 bu bağlamda uzun süreli kullanımları hedefliyor. Bilindiği üzere oyuncular oyun başında saatlerini geçirirken konfor açısından iyi bir kulaklık kullanıyor olmaları kulak ağrısı yaşamamaları açısından önemli bir durum.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.