NBA 2K19 oyununda mikro ödeme sistemi olmayabilir

590

Oyun dünyasında son zamanlarda tepki çeken mikro ödeme sistemi, pek çok oyunda daha karşımıza çıkmaya devam etmişti. NBA 2K18 oyununda da online bölümde mikro ödeme sisteminin bulunduğunu görmüştük. Bu durum oyuncuları rahatsız ederken NBA 2K19 oyununda böyle bir sistemin olmayabileceği bilgisine ulaştık.

NBA 2K19 oyuncular açısından biraz daha adil bir oyun olabilir. 2K, bolca eleştiriden sonra daha adil bir oyun ortaya koymak için çalışacaklarını ifade etmişti. 2K ekibi tarafından alınan bu kararın NBA 2K19 oyununa yansıtılacağını düşünüyoruz. Bunun şu an için ne şekilde olacağı konusunda kesin konuşmak yanlış olur ancak oyunda mikro ödeme sistemi kullanılmaması gibi bir ihtimal bulunuyor.

NBA 2K19 kapağında Lebron James olabilir

Öte yandan ortaya çıkan bir görsel, NBA 2K19 oyununun kapağında Lebron James’in olacağını ortaya koyuyor. İşte söz konusu sızıntıya ait görsel:

Yine görselde NBA 2K19 çıkış tarihinin 7 Eylül olacağı sızdırılmış. Söz konusu görsel Amerika’daki bir oyun mağazasının tanıtım cutout’unda yayınlandı.

Öte yandan geliştirici ekipte yapımcı olarak görev yapan Ronnie Singh, resmi Twitter hesabından oyun ile ilgili olarak şu görseli yayınlayarak dikkat çekti:

ADINI BİLECEKLER
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.