Nebuchadnezzar PC Platformu İçin Çıkıyor

12

Nepos Games tarafından geliştirilen yeni şehir kurma video oyunu Nebuchadnezzar çok yakında PC için çıkacak.

Şehir kurma oyunları başlı başına büyük bir kitleye hitap ediyor. Genellikle izometrik oynanan bu oyunlar hem mobil platformlarda hem de PC platformunda yaygın olarak bulunuyor.

Nebuchadnezzar video oyunu ile ilgili gelen bilgiler PC platformu için 17 Şubat 2021 tarihinde resmen çıkacağını gösteriyor. Oyun hem Linux hem Windows işletim sistemine gelecek olup GOG ve Steam olmak üzere iki popüler sanal mağaza üzerinden satışa sunulacak ve fiyatı 20 Dolar olacak.

Şu an kapalı betaları açılan ve böylece kayıt alan Nebuchadnezzar geliştirilme aşamasında ciddi bir sorunla karşılaşılması halinde ertelenebilir ancak şu an için bu yüksek bir ihtimal olarak görülmüyor.

Nebuchadnezzar yapımında oyuncular şehir kurmanın yanında çeşitli malların üretimini de yapacak ve nüfus kaybını önlemek, halkın yaşadığı sıkıntıları çözebilmek gibi topluluk görevlerini de yerine getirecekler.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.