Need for Speed Payback İçin Yeni Güncelleme Yarın Çıkıyor

746

Need for Speed serisinin son üyesi Payback için yeni bir güncelleme çıkıyor. 19 Aralık’ta sunulacağı müjdelenen güncellemenin en büyük özelliği oyuna yeni araçlar dahil ediyor olması.

EA Games, yeni bir Need for Speed Payback güncellemesi ile oyuncuları mutlu edecek. Oyuna pek çok yeni araç eklenecek.

Yeni otomobiller arasında Nissan Skyline 2000 GTÜR, BMW M3 Evolution II E30, Volvo 242DL, Mazda RX-7 Spirit R, Plymouth Barracuda gibi araçlar yer alıyor.Güncelleme ufak tefek bazı sorunları da gideriyor ve oyuna yeni bazı etkinlikler ekliyor.

Speedcross ismindeki güncelleme, 16 etkinlik içermesiyle de dikkat çekiyor. Bu etkinlikler  toplam 4 bölge içinde yayılmış durumda. Bu dört bölge ise; Ember Vadisi, Kanyon, İnşaat, Alanı, Havaalanı…

Güncelleme yarın  yayımlanacak olup oyunu satın almış olanlar ücretsiz olarak edinebilecek.

Need for Speed Payback Konusu

Payback, Fortuna Valley’de geçiyor. İhanet nedeniyle bölünmüş olan bir ekibin konusunu ele alan oyun, yeraltı yarışlarının heyecanını yaşatıyor. Şehrin suç makinesi Kartel lideri Kasa’dan intikam almaya çalışıyorsunuz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.