Neon Abyss 14 Temmuz 2020 Günü PC ve Konsollara Gelecek

73

Veewo Games tarafından geliştirilen ve Team17’nin yayıncılığını yaptığı Neon Abyss oyunu ile ilgili gelen açıklamada oyunun 14 Temmuz 2020 tarihinde çıkış yapacağı duyuruldu.

Hali hazırda Steam üzerinde indirilebilir hale gelen Neon Abyss video oyununun demo sürümü oynama süresi oyuncuların seçeceği zorluk seviyesine göre değişecek. Kolay 15 dakika orta 18 dakika zor seviye 24 dakika sürecek.

Grim Quad isimli özel oluşturulan bir timin üyesi olarak oynadığınız oyunda her bir denemede yeni odalar, ögeler ve yeni sonlara sahip olabileceksiniz. Zindanda ilerlerken rastgele düşen ögeler Abyss’e sızmanıza yardımcı olacak. Oyunda biraz ganimet elde etmenize yarayacak rastgele mini oyunlara da katılabileceksiniz.

Neon Abyss için tanıtım videosu da yayınlanmıştı. Söz konusu videoyu hemen aşağıdan izleyip oyunla ilgili daha fazla izlenime sahip olabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.