Netflix’te Deaktif Olarak Duran Hesaplar İptal Edilecek

156

Alanında en popüler platformlardan biri olan Netflix üzerinde deaktif olarak bulunan hesapların iptal edileceği bilgisine ulaşıldı. Haberin detayları aşağıda…

Netflix platformunda deaktif olan aboneler boşuna ücret ödüyor ve gelen bilgiler platform üzerinde artık hiçbir şey izlemeyen ancak abone olan kullanıcıların para ödemesinin önlenmesi üzerine çalışıldığını gösteriyor. Netflix platformuna katıldıktan sonra 1 yıl içerisinde hiçbir içeriği izlemeyen abonelikler için iptal kararı alındığı Netflix tarafından resmen duyuruldu.

Alınan kararla 1 yıl içerisinde hiçbir içerik izlemeyen kullanıcıların abonelikleri, 2 yıl boyunca hiçbir şey izlemeyen kullanıcıların da komple hesapları iptal edilecek. Böylece bu bağlamda derinlemesine bir değişikliğe gidildiğini söyleyebiliriz.

Kullanıcılar iptal olan aboneliklerini kolay bir şekilde tekrar aktif edebilecekler. Aboneliği iptal olan kullanıcılar 10 ay içerisinde dönüş yaptıkları taktirde hesap ayarları ve diğer ayrıntıları aynen korunmuş olacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.