Ninja Simulator PC Platformuna Çıkıyor

94

Ninja Simulator, aksiyon gizlilik oyunları arasına yeni bir çeşitlilik olarak dahil olacak. PC platformu için duyurulan yeni Ninja Simulator oyunu PlayWay tarafından yayınlandı ve RockGame tarafından geliştirildi. Oyunun ne zaman piyasaya sürüleceği açıklanmazken hangi platforma geleceği belli oldu.

Son gelişmeler Ninja Simulator oyununun PC kategorisi için resmen çıkış yapacağını ortaya koyuyor. Bir paralı ninjanın rolünü üstlenmekte olduğunuz oyunda yapacağınız eylemler rakiplerinizin güçlenmesine yol açabilir veya yok olmalarını sağlayabilir. Bunlar tamamen nasıl hamleler sergileyeceğiniz ile alakalı olacak.

Oyun PC için Steam üzerinden yayınlanacak ve işin güzel tarafı Türkçe alt yazı desteği ile birlikte çıkışını gerçekleştirecek. Ninja Simulator hakkında bir tanıtım videosu da paylaşıldı.

İşte o video :

Açıkçası Ninja Simulator grafiksel açıdan da çok güzel bir oyun gibi gözüküyor ama tabii asıl kanıya oyun piyasaya sürüldükten sonra varabileceğiz. Bunun için de şimdilik biraz beklemek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.