Ninja Theory, Hellblade Projesiyle Bir Milyonu Geçti

288

Ninja Theory, Hellblade: Senua’s Sacrifice oyunu ile ilgili önemli bir duyuruda bulundu. Hellblade’in PC, Xbox One ve PlayStation 4 toplam satış rakamının bir milyonu geçtiği aktarıldı.

Bir milyondan fazla satılan Hellblade, 2017 yılının dikkat çeken oyunları arasında yer alıyordu. Farklı hikayesi ve evreniyle ön plana çıkan Hellblade, bir milyondan fazla satılarak geliştiricinin önünü açtı.

Ninja Theory, Hellblade’i  piyasaya sürerken yalnızca konsollara odaklanmış olsada PC alanında zannettiğinden daha fazla satış yaptı. Bu da şirket için önemli, sevindirici bir süpriz oldu.

Bu arada şu sıralar gerçekleşen Steam indirimlerinin Hellblade oyununu da kapsadığını belirtelim. İndirim kapsamında oyunu normalde olduğundan daha uygun fiyattan satın alabilirsiniz.

Hellblade oyunu ile ilgili daha önce herhangi bir izlenimiz olmadıysa aşağıdaki videoyu izleyerek oyunu biraz tanıyabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.