Nintendo Switch Hakkında Türk oyuncuları sevindiren gelişme

347
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Sevilen el konsolu Nintendo Switch, özellikle modern ve pratik hali ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştı. 2017 yılının en iyi oyunu seçilen Zelda’nın da Nintendo Switch platformuna ait olması, konsolun beklenenin de üzerinde bir ilgiyle karşılaşmasını sağladı. Nintendo, Switch ürünü sayesinde uzun aradan sonra Türkiye pazarına tekrar katılmaya karar kıldı.

Nintendo Türkiye distribütörü CD Media’nın yöneticisi Levent Eroğlu, Twitter üzerinden  bir paylaşım  yaptı. Paylaşımında ‘Loading’ ibaresini kullanan ve Türkiye hashtagleri paylaşan Levent Eroğlu, Nintendo Switch konsolunun çok yakın bir zamanda Türkiye pazarında satışa çıkarılacağını açıklamış oldu.

Şu an Nintendo Switch satışları ülkemizde her ne kadar zaten gerçekleştiriliyor olsada bunlar Nintendo desteğinde yapılan satışlar değil. Yurt dışından getirilen ürünler olup garantisiz bir şekilde satılıyor. Yüksek ücretlerle verildiği de düşünülürse kullanıcılar bu zamana kadar Switch ürünü almaktan cayıyordu. Ancak artık resmi olarak Nintendo Switch ürünleri Türkiye pazarında yer alacak ve bu durum Switch’in ülkemizde de popüler hale gelmesini sağlayabilir.

OKU:  Layers of Fear Oyunu, Humble Bundle Üzerinde Kısa Süreliğine Ücretsiz
Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir