Nioh 2 İçin İkinci Büyük DLC Yayınlandı

20

Nioh 2 video oyunu ile ilgili olarak ikinci büyük DLC resmen yayınlandı. İşte fiyatı ve diğer detaylar…

Team Ninja şirketinin geliştirdiği ve Koei Tecmo’nun yayıncılığını üstlendiği Nioh 2 video oyunu ile ilgili olarak ikinci büyük indirilebilir içerik olan Darkness in the Capital çıktı.

Yeni DLC içerisinde 10’dan fazla benzersiz yeni görev barındırıyor. Acımasız yeni yumruk silahlarıyla dövüş sanatlarının ustası olabilir, yeni koruyucu ruhları, Onmyo büyüsü, Ninjutsu yetenkeleri toplayabilirsiniz. Söz konusu eklentinin Nioh Season Pass paketini satın alanlar için ücretsiz olduğunu ancak tek olarak satın alındığında 71,00 TL’den satıldığını belirtelim.

Eklentiyi kullanabilmek için Nioh 2 video oyununun kendisine sahip olmanız gerekiyor. Kyoto’ya doğru ilerleyeceğiniz oyunda Japonya’nın önde gelen şeytan avcısı, en güçlü Onmyo büyücüsünün dahil olduğu efsanevi kahramanlarla güçlerinizi berleştirecek ve yeni müttefiklerinizle yokai tehdidini yok etmeye ve aynı zamanda sırları açığa çıkarmaya çalışacaksınız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.