Nisan Ayının PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Açıklandı

83

PlayStation Plus aboneleri için Nisan ayında iki popüler oyun ücretsiz olarak sunulacak. Habere ilişkin detaylar aşağıda…

PlayStation Plus platformunda her ay farklı oyunlar kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Nisan ayında da iki önemli oyun ücretsiz olacak. Peki bu oyunlar hangileri? Gelin bir bakalım.

Gelen bilgilere göre Codemasters tarafından sunulan popüler yarış oyunu Dirt Rally 2.0, PlayStation Plus Nisan ayı ücretsiz oyunları arasında yer alıyor. Aynı zamanda Uncharted serisinin en sevilen yapımlarından biri olan Uncharted 4: A Thief’s End oyunu da ücretsiz oluyor. Böylece Nisan ayında iki popüler oyunun ücretsiz olarak sunulduğunu belirtebiliriz.

PlayStation Plus Mart ayı ücretsiz oyunlarını da 7 Nisan 2020 tarihine kadar oynayabilmeniz mümkün. Söz konusu oyunlar Sonic Forces ve Shadow of the Colossus idi. Eğer bu iki oyundan yararlanmadıysanız PlayStation Plus aboneliğiniz olduğu taktirde hala ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.