Nokia 1.3 Amerika’da Siparişe Açıldı

67

Telefon kategorisinde köklü markalardan biri olan Nokia’nın Nokia 1.3 model akıllı telefonu, bütçe dostu ürünler arasında yer almakta. İlk kez Nisan ayında piyasaya sürülen akıllı telefonun bu hafta ABD’de ön siparişe açıldığı bilgisine ulaşıldı.

Teknik olarak, Nokia 1.3 etkileyici olmaktan uzak bir model fakat ödediğiniz fiyat açısından iyi. Örneğin, telefon çentik tasarımına sahip 5,7 inç HD + bir ekrana sahip. Ayrıca, LED flaşlı 8 megapiksel otomatik odaklama kamerası arkada konumlandırılırken, 5 megapiksel ikincil kamera iyi özçekimler alabilir. HMD’ye göre Nokia 1.3, Google tarafından hızlı olmak ve harika fotoğraflar çekmek için geliştirilen bir uygulama olan Camera Go’ya sahip ilk akıllı telefonlardan biri. Bu uygulama Portre Modu da dahil olmak üzere uygun fiyatlı telefonlara güzel özellikler getiriyor.

Yeni Nokia 1.3, 1GB RAM ve 16GB genişletilebilir depolama ile birlikte 1.3GHz dört çekirdekli Qualcomm 215 işlemci ile donatılmıştır. Ayrıca, telefon 3.000 mAh pil ile çalışıyor ve Android 10 Go Edition ile kutudan çıkıyor. Şu an sipariş vermek isteyen kullanıcılar B&H ve Amazon üzerinden satın alabilirler. Ön siparişler 18 Mayıs haftasına kadar gönderilmeye başlanacak. Ürün kömür ve camgöbeği gibi farklı renk seçeneklerine sahip.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.