Nokia 3.4 Telefonunun Tanıtımı Yapıldı

21

Akıllı telefon üreticilerinden Nokia, HMD Global çatısı altında Android işletim sistemi ile uyumlu akıllı telefonlar sunmaya devam ediyor. Bu sefer de Nokia 3.4 akıllı telefon modelinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Tanıtılan yeni Nokia 3.4 akıllı telefonunda 6.39 inç büyüklüğünde HD Plus ekran bulunuyor. Snapdragon 460 yonga setinden güç almakta olan telefonda 4 GB RAM yer alıyor. 13 Megapiksellik ana kameraya sahip olan telefonun bu kamerasına 5 Megapiksellik derinlik sensörü ve 5 Megapiksellik de geniş açılı lens eşlik ediyor. Telefonun ön yüzünde ise gece modu desteği bulunan 5 Megapiksellik selfie kamerası yer alıyor.

Giriş segment için piyasaya sürülecek olan Nokia 3.4 akıllı telefonu 4.000 mAh batraya ile gelecek olup çift SIM Kart desteğine sahip olacak. 3 GB RAM – 32 GB depolama alanı ve 4 GB RAM – 64 GB depolama alanı seçenekleriyle gelecek olan telefon 512 GB’a kadar artırılabilir hafıza kartına sahip olacak.

4G VoLTE desteğine sahip olan telefon Android 10 işletim sistemiyle piyasaya sürülecek olup zamanla Android 11 ve Android 12 güncellemeleri de alacak. Ürünün 186 Dolar fiyat etiketi ile bütçe dostu modeller arasında yer alacağını söylemek mümkün.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.