Nokia 6.2 Telefonuna Android 10 Güncellemesi Geldi

143

Nokia şirketinin akıllı telefonlarından Nokia 6.2 için Android 10 yazılım güncellemesi paylaşıldı. Yayınlanan güncelleme ile birlikte telefonunuzu Android 10 sürümüne kavuşturabilirsiniz.

HMD Global çatısı altındaki Nokia markası günümüzde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Şirket giriş segmentinden tutun da üst segmente kadar tüm akıllı telefonları için yazılımsal desteği sonuna kadar sunmaya çalışıyor ve bu hamlesiyle taktir topluyor.

Nokia, bu kez de Nokia 6.2 akıllı telefonuna yönelik olarak Android 10 tabanlı yazılım güncellemesini resmen paylaştı. OTA üzerinden dağıtıma sunulan Android 10 güncellemesi şu an 42 ülkeye ulaştı ve dağıtımı devam ediyor.

Nokia geçtiğimiz günlerde pek çok eski akıllı telefonu için de güncelleme yayınlayarak dikkat çekmeyi başarmıştı. Genel olarak yazılım desteği konusunda iyi iş çıkardığını belirtmek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.