Nokia Güncellemelere Devam Ediyor! 3 Giriş Seviyesi Telefonu Güncelliyor

135

Nokia markasının güncellemeler konusunda cömert davranabildiğini, akıllı telefonları için sıklıkla güncellemeler yayınlamaya çalıştığını biliyoruz. Şimdi bu bağlamda yeni bir güncelleme daha yayınlanıyor.

Nokia, bir dönem cep telefonu kategorisinde lider konumdaydı. Akıllı telefonlara dönüş sürecinde sıkıntılar çeksede iflasın kıyısından döndü ve günümüzde HMD Global çatısı altında küllerinden doğarak Android işletim sistemiyle hayat buldu.

Android işletim sistemli telefonları için güncelleme desteğini sürdüren Nokia, ucuz veya pahalı ayırt etmeden tüm telefonları için güncellemeleri zamanında yayınlamaya, telefonlarını uzun süre desteklemeye çalışıyor.

Nokia şimdi de Nokia 2.3 , Nokia 3.2 ve Nokia 4.2 akıllı telefonları için Android 10 güncellemesini yayınlanacağını duyurdu. Söz konusu güncellemelerin 26 Nisan 2020 tarihine kadar gerçekleştirileceği ifade edildi.

Güncellemelerin başlangıç tarihi olarak da 24 Nisan gösterildi. Böylece 24 Nisan – 26 Nisan 2020 tarihleri yukarıda bahsettiğimiz Nokia 2.3, Nokia 3.2 ve Nokia 4.2 telefonları için hareketli geçecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.