Nokia Şirketinin Katlanabilir Telefon Üzerinde Çalıştığı Sızdırıldı

90

Cep telefonu kategorisinde önemli markalardan biri olan Nokia, akıllı telefon alanında günümüzde HMD Global çatısı altında çeşitli modeller sunuyor. Bu modeller Android işletim sistemi ile geliyor ve bu durum Nokia’nın daha fazla satış yapmasına yardımcı oluyor. Şirket aynı zamanda güncelleme desteği konusundaki başarısıyla adından söz ettiriyor.

Nokia, bir yandan yeni projeler üzerinde durmayı sürdürüyor. Yani inovasyon bakış açısıyla yaklaşmaya devam ediyor. Bu doğrultuda şirketin bu kez katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı, şirkete yakın kaynaklarca sızdırıldı. Ancak paylaşılan bilgi bunun yakın zamanda gerçekleşmesinin zor olduğunu gösteriyor.

Yeni katlanabilir akıllı telefonların maliyetlerinin çok yüksek olduğu ve normal akıllı telefonlara nazaran daha kırılgan oldukları da sızdırılan bilgiler arasında bulunuyor. Bu da yeni teknolojinin sunulmasının önünde bir sorun gibi gözüküyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.