Nokia, Yeni Uygun Fiyatlı Nokia 4.2 Telefonuyla Geliyor

282

Akıllı telefon kategorisinde eskiden Microsoft Lumia serisiyle karşımıza çıkan Nokia, daha sonra Android işletim sistemli ürünlerle HMD Global bünyesinde yoluna devam etti. HMD Global, Nokia markasını Microsoft’tan 10 yıllığına kiralamıştı.

Nokia şimdi Nokia 4.2 isimli yeni bir model üzerinde çalışıyor. Nokia 4.2 modeli 5.71 inç büyüklüğünde HD çözünürlüğünde IPS LCD ekrana sahip. Snapdragon 439 yonga setiyle çalışan cihaz 2 GB RAM’e, 16 GB dahili depolama alanına sahip olup aynı zamanda 32 GB depolama alanı ve 3 GB RAM bulunan bir sürümü de yer alıyor. Yani cihaz kendi içerisinde iki farklı modele ayrılıyor.

3000 mAh büyüklüğünde bataryası bulunan cihazın 13 Megapiksel + 2 Megapiksellik arka kamerası ve 8 Megapiksellik ön kamerası yer almakta. Android 9 Pie işletim sistemine sahip olan modelin Android One projesi kapsamında satılacağını ve 189 Dolardan ön siparişe açıldığını belirtelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.