Normal Fiyatı 100 TL Olan Farming Simulator 19 Ücretsiz Oldu!

102

Epic Games, bir oyunu daha oyunculara ücretsiz olarak sundu. Tarım simülasyon oyunu Farming Simulator 19 ücretsiz oldu.

Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız Farming Simulator 19 oyunu nihayet oyunculara ücretsiz olarak sunuldu. Günümüzde en iyi tarım simülasyon oyunu olarak da karşımıza , normal fiyatı tam tamına 100 TL olan Farming Simulator 19, resmen Epic Games Store üzerinden ücretsiz oldu. Oyun, 6 Şubat 2020, saat 19:00’a kadar oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Normal fiyatı 100 TL olan bu oyunu kaçırmamak için ilk işiniz Epic Games Store hesabınıza girip oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek. Eğer Epic Games hesabınız yoksa da bir an önce hesap oluşturmak. Oyunu kütüphaneye eklemek ise çok basit. Yapmanız gereken bu bağlantıya tıklayarak oyunun sayfasına girip “AL” butonuna sonra da “SİPARİŞ VER” butonuna tıklamak. Böylece oyun ücretsiz ve kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir.

Giants Software GmbH tarafından geliştirilip Focus Home Interactive tarafından 19 Kasım 2018 yılında piyasaya sunulan simülasyon oyunu Farming Simulator 19 oyununda bir çiftçi olarak tarım aktivitelerini gerçekleştirebilir, tarlanıza mahsuller biçebilir ve çeşitli hayvanlara bakabilirsiniz. Oyunun Steam kullanıcıları tarafından da “Çok olumlu” yanıtını aldığını söylemeden geçmeyelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.