Normal fiyatı 16 TL olan oyun kısa süreliğine ücretsiz!

225

Steam fiyatı 16 TL olan Myrne: The Quest adlı rol yapma-aksiyon oyunu kısa süreliğine IndieGala üzerinde ücretsiz olarak sunuluyor.

Her ne kadar toplum olarak oyunlara fazlaca ilgimiz olsa da oyunlara para vermeye çekiniyoruz. Fakat günümüzde son zamanlar birçok oyun dağıtım platformu düzenli olarak oyunları ücretsiz sunarak oyuncuları bir hayli mutlu ediyor. Yine mutlu edici bir haberle karşınızdayız. Myrne: The Quest adlı oyun bir süreliğine IndieGala üzerinden ücretsiz olarak oyunculara dağıtılıyor.

Beldarak Games tarafından geliştirilip 2017 yılında yine Beldarak Games tarafından piyasaya sunulan birinci şahıs rol yapma/aksiyon oyunu olan Myrne: The Quest oyunu hikaye modu ile karşımıza çıkıyor. Oyunda amaç, yer aldığınız bölgede karanlığın niye bitmediğini bulmak. Oyunun Steam incelemelerine göz gezdirdiğimizde ise oyunculardan “Çoğunlukla Olumlu” yanıtını aldığını görüyoruz.

Oyuna ücretsiz olarak olarak sahip olmak için IndieGala sitesine üye olmanız gerekmiyor. İlk olarak bu bağlantıya tıklayarak ücretsiz oyun sayfasına ulaşabilirsiniz. Ardından yapmanız gereken aşağıya doğru inmek ve orada yeşil renkte yer alan LOGIN TO ADD TO YOUR LIBRARY butonunun altında yer alan Direct Download (Win) yazısına tıklayın. Yazıya tıkladığınız anda dosya indirilmeye başlanacak. Dosyayı arşivden çıkarttıktan sonra çıkarttığınız dizinde bulunan .exe uzantılı dosyayı göreceksiniz. Bu dosyayı açarak oyuna girebilirsiniz. Yani kısacası oyunu kurmaya bile gerek yok. Şimdiden iyi eğlenceler.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.