Normal fiyatı 21 TL olan oyun kısa süreliğine tamamen ücretsiz!

172

Sık sık ücretsiz sunduğu oyunlarla oyuncuların gönlünde taht kurmayı başaran popüler oyun satış sitesi Humble Bundle’dan yine oyuncuları mutlu edecek güzel bir haber var. Steam’de 21 TL’ye satılan A Story About My Uncle, Humble Bundle üzerinden kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.

Gone North Games tarafından geliştirilip Coffee Stain Publishing tarafından piyasaya sunulan A Story About My Uncle oyunu, bir çocuğun akrabasını aramaya çıkmasını ve kendini var olduğuna inanamayacağı bir dünyada bulmasını konu ediniyor. Birincil kişi macera oyunu, Steam incelemelerinde de “Çok Olumlu” olarak değerlendirildiğini belirtelim.

Oyunu Nasıl Steam hesabıma ekleyebilirim?

  • A Story About My Uncle macera oyununu Steam kütüphanenize ücretsiz ve kalıcı olarak eklemeniz için yapmanız gereken ilk şey Humble Bundle sitesini ziyaret etmek. Bu bağlantıya tıklayarak ilgili oyunun sayfasını görüntüleyebilirsiniz.
  • Ardından Humble Bundle hesabınıza giriş yapın ve açılan sayfadan “GET THE GAME” yazısına tıklayın. Sayfa sizi aşağı kısma yönlendirecek ve orada bulunan “GET IT NOW” butonuna tıklayacaksınız.
  • Mail adresinize bir kod gelecek. Bu maile görüntüleyerek çıkan sayfadaki Download Now butonuna tıklayın.  Sonrasında gelen kodu girin ve “Keys” yazısına tıklayın.
OKU:  This War of Mine Pazar Gününe Kadar Ücretsiz

  • Açılan pencerede oyunun isminin yanında bulunan “Reveal your Steam key” butonuna tıklayarak oyunun Steam anahtarına ulaşabilirsiniz. Ardından Steam hesabınıza girerek Oyun ekle > Steam Ürün Etkinleştir adımlarını takip ederek oyunu ücretsiz ve kalıcı olarak Steam hesabınıza ekleyebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir