Normal Fiyatı 25 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu!

43

Epic Games, yine ücretsiz oyun haberi ile karşımıza çıkıyor. Oyun platformunun oyunculara sunduğu ücretsiz oyunun adı bu sefer Horace.

Geçtiğimiz günlerde popüler oyun platformlarından olan Epic Games Store’un oyunculara ücretsiz oyun dağıtımına devam edeceği müjdesini vermiştik ve öyle de oldu. Epic Games, normal fiyatı 25 TL olan Horace adlı macera oyunu şu an ücretsiz olarak oyunculara dağıtıyor.

Engin hikayesiyle türünün sınırlarını zorlayan devâsa bir platform macera oyunu olan Horace, “2019’un en iyi platform oyunu.” olarak da adlandırılıyor. Horace’da küçük bir robotu canlandırıyorsunuz. Bu robot ile hayatı, evreni ve Douglas Adams’ı öğreniyorsunuz.

Horace, şu an Epic Games Store üzerinden 23 Ocak tarihine kadar ücretsiz sunuluyor. Epic Store hesabınıza giriş yaparak oyunu ücretsiz ve kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.