Normal Fiyatı 31 TL Olan Korku Oyunu Ücretsiz Oluyor!

125

Korku türündeki oyunları seven oyunculara güzel haber Epic Games cephesinden geldi. Amnesia: The Dark Descent, önümüzdeki günlerde Epic Games Store üzerinden oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Frictional Games tarafından geliştirilip 8 Eylül 2010 tarihinde piyasaya sunulan birinci şahıs korku oyunu Amnesia The Dark Descent,  30 Nisan tarihinde Epic Games Store üzerinden oyunculara ücretsiz olarak dağıtılmaya başlanacak. 7 Mayıs tarihine kadar ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize ekleyebileceğiniz korku oyununda Daniel adında bir karakteri canlandırıyorsunuz. Bu karakterimiz geçmişe dair bir şey hatırlamıyor ve uyandığında kendisini terk edilmiş bir kalede buluyor. Uğursuz yolları keşfederken bir yandan Daniel’in tatsız anılarına da yolculuk ediyorsunuz.  Korkuyu iliklerinize kadar hissettiren oyun birçok oyuncu tarafından da oldukça beğenilmiş durumda.

Amnesia: The Dark Descent, yukarıda da bahsettiğimiz gibi 30 Nisan-7 Mayıs tarihleri arasında Epic Games Store üzerinden oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Bu tarihler arasında Epic Games hesabınızı ziyaret edip oyunu ücretsiz ve kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.