Normal Fiyatı 31 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu!

46

Ücretsiz oyun denilince akla gelen ilk oyun platformlarından olan Epic Games, normal fiyatı 31 TL olan Torchlight 2 adlı oyunu ücretsiz olarak oyuncular ile buluşturdu.

Geçtiğimiz günlerde Epic Games’in 16 Temmuz tarihinde Torchlight 2 adlı oyunu ücretsiz olarak sunacağı haberini sizlerle paylaşmıştık. Beklenen oldu ve Epic Games, normal fiyatı 31 TL olan Torchlight 2 oyununu ücretsiz olarak kullanıcılarına sundu.

Runic Games tarafından geliştirilip 2012 yılında piyasaya sunulan Torchlight 2, RPG türünde aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunda Vilderan’ın geniş dünyasını keşfediyorsunuz. İster kar altında ister gece vaktinde birbirinden farklı canavarlarla savaştığınız oyunda her seviye atladığınızda yeni yollar, ganimetler ve canavarlar karşınıza çıkıyor.

Oyunu ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize eklemek için yapmanız gereken ilk şey oyunun sayfasını ziyaret etmek. Ardından YÜKLE > SİPARİŞ VER adımlarını izleyerek oyunu ücretsiz ve kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.