Normal Fiyatı 32 TL Oyun Epic Games Store’da Ücretsiz!

117

Epic Games’ten yine oyuncuları sevindirecek ücretsiz oyun haberi var. Epic Games Store üzerinde ücretsiz olan oyun ise Sundered: Eldritch Edition.

Sık sık ücretsiz oyunları oyuncular ile buluşturan ve bu yönde oyuncular tarafından bir hayli sevilen popüler oyun platformu Epic Games, yine oyuncuları mutlu edecek bir haber ile karşımıza çıktı. Epic Games bu kez de normal fiyatı 32 TL olan aksiyon oyunu Sundered: Eldritch Edition’ı ücretsiz olarak oyunculara sunuyor.

Thunder Lotus Games tarafından geliştirilip 28 Temmuz 2017 tarihinde çıkış yapan Sundered: Eldritch Edition, kadim büyülü güçlere karşı koyabileceğin veya bu güçleri kabul edeceğin kaotik bir metroidvania oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunda sürekli değişen bir dünyada korkunç düşmanlar ile savaşıyorsunuz. Oyuncular tarafından da iyi not alan oyun 16 Ocak tarihine kadar Epic Games Store üzerinde ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Oyunu ücretsiz olarak eklemek için yapmanız gereken Epic Games hesabınıza giriş yapmak ve oyunun bulunduğu sayfaya tıklayıp açılan penceredeki “AL” butonuna tıklamak. Böylece oyun ücretsiz ve kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.