Normal Fiyatı 33 TL Olan Conarium Epic Üzerinde Ücretsiz Oldu

158

Epic üzerinde yeni bir kampanya daha oyunculara sunuldu. Conarium isimli oyun, bir süreliğine Epic Store üzerinde ücretsiz bir hale geldi. Oyun normalde 33 TL fiyat etiketiyle satılmaktaydı.

İlk olarak 2017 yılında çıkışını gerçekleştiren oyun özellikle farklı atmosferiyle dikkat çekti. Zaten farklı atmosferinin oyunun en büyük silahi olduğunu söyleyebiliriz.

Zoetrope Interactive tarafından geliştirilen oyunun yayıncılığını Iceberg Interactive üstlenmişti. Indie oyunları arasında yerini alan yapım puzzle yapabildiğiniz bir ortam sunarken aynı zamanda oldukça da ürpertici bir atmosfere sahip.

Oyunu edinmek için Epic uygulamanızı çalıştırın ve mağazaya geçiş yapın. Conarium ilanı mağazanın içerisinde üst kısımda yerini alacaktır. Üzerine tıklayın ve sonrasında satın alma butonuna tıklayarak oyunu Epic kütüphanenize ekleyin. İyi eğlenceler.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.