Normal Fiyatı 49 TL Olan Oyun Epic Games Store’da Ücretsiz!

184
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Oyun severler için yine bir güzel haber ile karşınızdayız. Sık sık sunduğu ücretsiz oyunlar ile oyuncuların gönlünde yer edinin Epic Games, şimdi de Rime adlı macera oyununu bir süreliğine kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor.

Geçtiğimiz günlerde Origin üzerinden The Sims 4’ün 28 Mayıs tarihine kadar ücretsiz olarak sunulduğu haberini sizlerle paylaşmıştık. Hatta bugün de Humble Bundle’dan ücretsiz oyun haberini sizlerle sunduk. Oyun severler için arka arkaya yaşanan bu güzel gelişmelere bir yenisini daha ekliyoruz. Bu sefer güzel haber Epic Games tarafından. 2017 yılında yayınlanan, macera ve bulmaca oyunu olan Rime, Epic Games üzerinde kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor. Bu oyunda bir kaza geçirip hafızanızı kaybediyorsunuz ve kendinizi gizemli bir adada buluyorsunuz. Bu adada bulunan harabeleri, kıyıları ve diğer yerleri keşfediyorsunuz ve karşınıza çıkan zorluklarla mücadele ediyorsunuz.

OKU:  Hala Tomb Raider oyunlarını oynamayanlar için yeni fırsat

Normalde 49 TL‘ye satılar Rime adlı oyuna ücretsiz olarak sahip olmanız için ilk olarak Epic Games hesabınız olmalı. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra bu bağlantıdan oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir