Normal Fiyatı 59 TL Olan Oyun Ücretsiz Oluyor!

110

Ücretsiz oyun haberimiz yine Epic Games cephesinden geldi. Oyun platformu şimdi de büyük beğeni alan oyunlardan Sherlock Holmes: Crimes and Punishments oyununu ücretsiz olarak oyunculara sunacak.

Her hafta kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu yönü ile oyuncular tarafından büyük bir beğeni alıyor. Hele de çok sevilen ve yüksek fiyatlı oyunları  ücretsiz hale getirince de tadından yenmiyor. Yine o zamanlardan biri. Epic Games, oyuncular tarafından büyük bir beğeni alan dedektif oyunu Sherlock Holmes: Crimes and Punishments’i ücretsiz olarak sunacak.

Frogwares tarafından geliştirilip 2014 yılında piyasaya sunulan  Sherlock Holmes: Crimes and Punishments  oyunu, bir dedektif oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunda cinayetleri, kayıp kişilerin sırlarını ve gerçekleştirilen hırsızlıkların peşini sürüyorsunuz.  Sizi oldukça maceraya sürükleyen ve iyi bir vakit geçirmenizi sağlayan Sherlock Holmes: Crimes and Punishments oyunu 9 Nisan-16 Nisan tarihleri arasında Epic Games üzerinden ücretsiz olarak sunulacak. Oyunu Epic Games kütüphanenize eklemek istiyorsanız bu tarihler arasında Epic Games hesabınıza uğramayı unutmayın.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.