Normal Fiyatı 89 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

88

Steam’den oyun severleri çok mutlu edecek bir haber var. Steam’de normal fiyatı 89 TL olan The Lego Ninjago Movie Video Game, oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz hale geldi.

Evde kaldığımız şu günlerde oyuncuların çoğu vaktini bilgisayar başında geçiriyor. Hal böyle olunca oyunlara olan ilgi daha da arttı. Birçok oyun platformu da belli başlı oyunları ücretsiz sunarak oyuncuların yüzlerini güldürüyor. Bunların başında Steam geliyor. Popüler oyun platformu, normal fiyatı 89 TL olan The Lego Ninjago filminin oyununu ücretsiz olarak oyunculara dağıtıyor.

The Lego Ninjago filmi bilgisayar oyununda sevilen ninjalar Lloyd, Jay, Kai, Cole, Zane, Nya ve Master Wu ile  Ninjago adasını kötü Lord Garmadon ve Köpek Balığı Ordusuna karşı savunuyorsunuz. Oyunda yüksekten atlayarak, duvarlarda koşarak ve düşmanlarla savaşarak üst kademelere çıkıp savaş becerilerinizi geliştiriyor ve ninja çevikliği sanatında ustalaşıyorsunuz. Aksiyon dolu oyunda en fazla dört oyuncu arkadaşınız ile bu oyunun keyfini çıkarabiliyorsunuz.

The Lego Ninjago Movie Video Game, Steam üzerinde 22 Mayıs tarihine kadar ücretsiz olarak sunuluyor. Siz de oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için bu bağlantıya tıklayın ve ardından “Hesaba Ekle” butonuna tıklayarak oyuna ücretsiz ve kalıcı olarak sahip olun.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.