Normal Fiyatı 89 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu!

103

Oyun platformu Ubisoft, Steam üzerinden 89 TL’lik bir fiyatla satılan Rayman Legends oyununu ücretsiz olarak kullanıcılarına sundu.

Birtakım oyun platformları belli aralıklarla belli başlı oyunları oyunculara ücretsiz olarak sunuyor. Fakat dünya genelinde yayılan ve gün geçtikçe ciddiyetini artıran koronavirüs nedeni ile oyun platformları daha çok oyunu oyunculara ücretsiz sunmaya başladı. Böylelikle karantina döneminde oyuncular bu oyunları ücretsiz olarak bilgisayarlarına indirebilecek ve evdeki zamanlarını eğlenceli bir boyuta taşıyabilecekler. Bu ücretsiz oyun haberimiz de Ubisoft tarafından geldi. Oyun sektörünün önemli isimlerden olan Ubisoft, Steam üzerinde 89 TL’ye satılan Rayman Legends oyununu ücretsiz olarak kullanıcılarına sundu. Peki bu oyun oyunculara neler sunuyor?

Ubisoft’un sevilen macera oyunlarından Rayman Legends, güzel vakit geçirebileceğiniz bir oyun. Ayriyeten düşük sistem gereksinimlerine sahip ve bu şekilde de bilgisayarınıza rahat şekilde indirip oynayabilirsiniz. Oyunda çokça harita bulunuyor ve bu haritalarda gezinerek harita üzerinde yer alan birbirinden farklı yaratıklarla savaşıyorsunuz. Oldukça eğlenceli olan bu oyunu Ubisoft hesabınıza giriş yaparak ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.