Normal Fiyatı 92 TL Olan Oyun Kısa Süre için Ücretsiz!

85

Steam, oyunculara ücretsiz oyunlar sunmaya hız kesmeden devam ediyor. Oyun platformu yine bir ücretsiz oyun haberi ile karşımıza çıktı. Normal fiyatı 92 TL olan Gears 5 aksiyon oyunu 12 Nisan tarihine kadar ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.

Popüler oyun platformlarının başında gelen Steam, yine oyuncuların yüzlerini güldürecek bir haber ile geldi. Normal fiyatı 92 TL olan sevilen oyunlardan Gears 5, 12 Nisan tarihine kadar ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Aksiyon oyunları içerisinde beğenilen yapımlardan olan Gears 5,The Coalition tarafından geliştirilip Xbox Game Studios tarafından geçtiğimiz Eylül ayında piyasaya sunuldu. Yarı açık dünya oyunu olarak karşımıza çıkan oyunda ekibiniz ile birlikte dünyayı kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Oyun içerisinde birtakım ana ve yan görevler bulunuyor. Bu görevleri başarılı bir şekilde geçmeniz gerekiyor. Bu görevleri yerine getirirken de karşınıza oldukça güçlü düşmanlarınız çıkıyor. Bu düşmanları alt edip dünyayı yok olmaktan kurtulmanız gerekiyor. Hikayesi ile sizi kendisine çekecek olan oyunu 12 Nisan tarihine kadar ücretsiz oynayabilirsiniz. Oyunu sevip kaldığınız yerden devam etmek isterseniz de bu tarihten sonra oyunu satın almanız gerekecek. 80GB gibi devasa boyuta sahip olan bu oyunu indirmek de çok kolay olmayacak. Ayrıca bu oyunu indirebilmek için güçlü donanımlı bilgisayara sahip olmanız gerektiğini de hatırlatalım.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.