NVIDIA 451.85 Güncellemesi Aktif Hale Getirildi

25

NVIDIA şirketi, 451.85 güncellemesini paylaştı. Söz konusu güncelleme ile pek çok sorun çözülüyor ve bazı oyunlarda önemli oranda iyileşme göze çarpıyor.

Grafik kartı kategorisinden yakından tanıdığımız NVIDIA şirketi 451.85 güncellemesiyle karşımıza çıktı. Söz konusu güncelleme ile Shadow of the Tomb Raider oyununda meydana gelen DX 12 kaynaklı çökme sorunu gideriliyor. Aynı zamanda Death Stranding deneyimi sırasında oluşan GTX 16 ve RTX 20 serisi grafik kartları kullanımı esnasında meydana gelen doku bozukluğu da gideriliyor.

Forza Motorsport 7 oyununda yaşayan tekleme problemi, Windows gece ışığı özelliği katif hale getirildiğinde bazı görüntülerde yeşil renk meydana gelmesi gibi sorunlar da güncellemeyle birlikte çözüme kavuşuyor.

Kullanıcılar söz konusu 451.85 güncellemesini uygulama üzerinden takip edip gerçekleştirebilir. Pek çok kullanıcıya güncellemenin daha ulaşmadığını da belirtelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.