NVIDIA, Abonelerinden Haziran Ayına Değin Ücret Almayacak

169

NVIDIA , corona virüs nedeniyle yeni bir karar aldı ve abonelerine aldığı yeni karara dair mail göndermeye başladı. Bulut oyun servisi GeForce Now, NVIDIA çatısı altında çalışmalarını sürdürmekte olup şu an bir milyondan fazla aboneye sahip. GeForce Now için işler iyi giderken birden Activision, Bathesta, Hinterland, 2K Games gibi önemli yayıncıların oyunları platform içerisinden hızlıca kaldırılmıştı.

GeForce Now üzerinde abonelik sistemi ücretsiz ve ücretli olarak ayrılmakta olup ücretli abonelik sistemi dahilinde ücretsize nazaran çok daha fazla özellik ve yararlanılabilecek ayrıcalıklar bulunuyor. Founders ücretli üyeliğinin ücreti aylık 4.99 Dolar olup aboneler her ay ücretlerini ödemek durumunda ancak NVIDIA firması şimdi bu doğrultuda corona virüs nedeniyle bir değişikliğe gitti. Abonelerine mail gönderen NVIDIA, Haziran ayına değin ödemeleri almayı geciktireceğini açıkladı.

NVIDIA bir yandan GeForce Now’a daha fazla yeni oyun dahil edebilmek için hızla çalışmalarını sürdürüyor ve bu konuda ısrarla açıklamalar yaparak yeni iddialı oyunların dahil edileceğinin sözünü veriyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.