NVIDIA, Ekran Sorunlarını Gideren 445.87 Sürücüsünü Yayınladı

220

Grafik kartı sektöründe önemli markalardan biri olan NVIDIA, sunduğu donanımları yazılımsal tarafta da sürücü yazılımlarıyla destekliyor. NVIDIA, şimdi de 445.87 sürücü sürümünü yayınladı.

Paylaşılan 445.87 Sürücüsü Nelerde Değişiklik Yapıyor?

Sürücü ağırlıklı olarak popüler oyunlardaki ekran problemlerini ve benzeri problemleri çözmekte. Rise of The Tomb Raider oyununda DX 12 açık olduğunda mavi ekran ve çökme sorunu yaşanmasının önüne geçmekte. Doom Eternal yapımında da oluşan siyah renklerin titremesi sorunu düzeltilmekte.

Yeni Game Ready Sürücüsü, RTX Beta ile Minecraft için en son performans optimizasyonlarını, profilleri ve hata düzeltmelerini de sağlıyor. Buna ek olarak, Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered, Saints Row: Third Remastered ve SnowRunner için de optimum destek sağlıyor.

DX 11 Başlatma Sorunu Giderildi

Sürücü güncellemesiyle DirectX 11 ile çalışan oyunlardaki başlatma sırasında yaşanan sorunlar düzeltildi. Aynı zamanda ekranın uyku modundan çıktıktan sonra görüntü kalitesinin bozulması problemi giderildi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.