NVIDIA FrameView Kullanıma Sunuldu

251

NVIDIA, donanım kategorisinde olduğu kadar olmasada yazılım kategorisinde de ürünler sunuyor. Şimdi de FrameView yazılımı ile karşımıza çıktı.

Grafik kartının değerleri, güç kullanımı, watt başına verdiği performans gibi tüm unsurların ne ölçüde olduğuna yönelik bir yardımcı test programı olan NVIDIA FrameView, test yapmak isteyen kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak.

Bu tarz test programlarını kullanırken kullanıcılar genelde bir şüpheye düşer. Programın tam anlamıyla doğru bir sonuç verip vermediğini merak ederler. NVIDIA, ürettiği grafik kartları bakımından güvenilir bir test programı kaynağını sunuyor.

Sahip olduğu destekler sayesinde tüm ana API’lerden , tüm oyunlardan veri yakalayabilmekte. Ancak FrameView uygulamasının oyun sırasında performans düşüşüne neden olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Yani yazılım açıkken oyun içerisinde eskisi kadar yüksek bir FPS alamayabilirsiniz.

Uygulama AMD markasına ait grafik kartlarında da kullanılabiliyor.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.