NVIDIA, Game Ready Driver 391.01 Yazılım Güncellemesini Paylaştı

349
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Grafik kartları ile tanınan NVIDIA, donanım tarafında sunduğu ürünleri yazılım tarafında da desteklemesiyle dikkat çekiyor. Netice itibariyle oyunlar donanımlarla ilgili olduğu kadar yazılımlarla da ilgili. Doğru yazılım kullanılarak oyunlarda performans artışı sağlanması mümkün. NVIDIA da bunu yapıyor.

Game Ready Driver 391.01, oyunlarda GTX 1000 serisinden NVIDIA kartlarının biraz daha performanslı çalışmasını sağlıyor. Özellikle PUBG ve Final Fastasy XV oyunları için geliştirilen Game Ready Driver 391.01, PUBG oyununda 1080p çözünürlükte ve 4K çözünürlükte %7 kadar performans artışı sağlamakta. Elbette bu rakam grafik kartlarına göre değişiyor. Örneğin PUBG oyununda 1080p çözünürlükte GTX 1070 grafik kartı %5 daha fazla performans sağlarken GTX 1080’de bu rakam %3. GTX 1050’de ise tam %7 performans artışı olması dikkat çekiyor.

OKU:  Çift ekranlı Vivo Nex 2'nin tanıtım videosu yayınlandı

Güncellemenin etki ettiği öne çıkan oyunlardan bazıları da Warhammer ve World of Tanks serisi. Warhammer: Vermintide 2 ile World of Tanks 1.0 oyunları için optimizasyon sunmakta.

Henüz yazılımını güncellememiş olanların en kısa sürede sürücülerini güncellemelerini tavsiye ediyoruz.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir