NVIDIA GeForce 451.67 Sürücü Versiyonu Yayınlandı

100

NVIDIA, GeForce yazılımı ile ilgili olarak yeni bir güncelleme yayınladı. Paylaşılan güncelleme programı 451.67 sürümüne yükseltiyor.

NVIDIA şirketinin yeni GeForce 451.67 sürücüsü ile pek çok oyun için daha destek sunuluyor. Death Stranding bu oyunların başında geliyor. Aynı zamanda Horizon Zero Dawn gibi PlayStation 4’ten PC platformuna gelen iddialı bir oyun daha dikkat çekiyor. Bu oyun için de yine güncellemeyle birlikte destek sunuluyor.

Tek tuşla optimal oynanış ayarları sağlayabilen güncellemenin bu özelliğini kullanabilmek için GeForce Experience yazılımını kullanıyor olmanız gerekmekte olup bu fonksiyon için desteklenen oyunlar arasına Outer Wilds, Pistol Whip, Fishing Planet, Darksburg, SquarePants: Battle for Bikini Bottom da katıldı. Güncelleme G-Sync uyumlu monitörlerin listesinde de ufak bir değişiklik yaptı.

Paylaşılan güncelleme 144 Hz HDMI ekranların 120 Hertz olarak çalıştırılabilmesi, 120 Hertzin üzerine çıkamaması sorunu da giderildi. Güncelleme, GeForce Experience yazılımı üzerinden indirilip yüklenerek edinilebilmekte.


TAG


Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.