Nvidia RTX Teknolojisini Metro Exodus’ta Deneyimleyeceğiz

269

Metro Exodus oyunu ile ilgili yayınlanan yeni bir video, Nvidia RTX teknolojisinin ilk örneklerini görmemizi sağladı. Metro Exodus, RTX teknolojili ilk oyun olabilir.

Gerçek zamanlı, sinematik kalitesinde ışın izleme özelliği olarak karşımıza çıkan RTX üzerinde Nvidia ekibi uzun yıllardır çalışıyordu ve nihayet çalışmaların meyvesi de ortaya çıktı. Bu yıl çıkacak olan oyunlarda Nvidia RTX özelliğini görebileceğiz.

Ortaya çıkan yeni gelişmeler, Metro Exodus oyununda RTX teknolojisinin bulunacağını gösteriyor. YouTube üzerinden paylaşılan yeni Metro Exodus videosu, RTX mimarisi ile gelecek olan Exodus’un nasıl gözükeceğini gözlör önüne seriyor.

Bu video, oyun hakkında duyulan heyecanı daha da arttırıyor. Gerçekçi ışıklandırma ve daha pek çok sürprizi ile Metro Exodus, bu yönleriyle de 2018’in en dikkat çekici oyunlarından olacak.

OKU:  Nuance, Swype Yazılımına Desteğini Sonlandırıyor

Ray tracing mimarisi oyunlarda film tadında görüntü alabilmek konusunda büyük bir sıçrama olarak kabul ediliyor. Yeni Nvidia RTX, Volta mimarisine sahip grafik kartları ile çalışabilecek.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir